Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5