Movies
Ratings
315
The AvengersRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
3-IronRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.5
Just Do It!Rated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5