Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0