Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5