Movies
Ratings
516
OasisRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0