Series
Ratings
153- GokusenRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 0.5
RomanceRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0