Titles you rated
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Tadaima, OkaeriRated ★ 4.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0- Melissa & Joey Season 3Rated ★ 4.0
- Melissa & Joey Season 2Rated ★ 4.5
- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0