Titles you rated
Love FictionRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0