Movies
Ratings
1102
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Strange WorldRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
LeoRated ★ 3.0
Groot's First StepsRated ★ 3.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
LuckRated ★ 2.5
Minions & More 1Rated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0