Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0