Series
Ratings
17
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- ItRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0