Movies
Ratings
174
Inside JobRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0