Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0