Movies
Ratings
203
InterstellarRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5