Series
Ratings
87
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0