Titles you rated
A Mermaid's TaleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5