Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5