Titles you rated
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 2.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0