Titles you rated
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
xXx: State of the UnionRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 4.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 1.5
FateRated ★ 1.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 1.5
16 BlocksRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.0
HostageRated ★ 3.5
CatwomanRated ★ 1.5
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.0