Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Mr. GoRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0