Movies
Ratings
136
ObsessedRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0