Series
Ratings
251
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0