Movies
Ratings
394
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0
Jupiter's MoonRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 1.5