Movies
Ratings
285
Honey and CloverRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0- Poem of the DayRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0