Titles you rated
CobwebRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- PilotRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
John WickRated ★ 0.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 0.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 1.5
SleepRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5