Movies
Ratings
1038
The Light Between OceansRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 1.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5