Movies
Ratings
1312
ElementalRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Abducted in Plain SightRated ★ 3.5