Series
Ratings
251- BossRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5