Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0