Movies
Ratings
1248
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0