Movies
Ratings
828
Don't Look UpRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
CountRated ★ 2.5
The KingRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5