Movies
Ratings
30
King and the ClownRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0