Movies
Ratings
344
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Fading GigoloRated ★ 4.0
Walk of ShameRated ★ 4.5
The Cat in the HatRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 4.5
This Is the EndRated ★ 3.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
City of AngelsRated ★ 4.5