Movies
Ratings
96
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.5
Little JoeRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The KingmakerRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
American HoneyRated ★ 5.0