Movies
Ratings
106
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Before We GoRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0