Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
CircleRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ExamRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5