Movies
Ratings
100
The Happy LifeRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 1.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0