Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5