Movies
Ratings
72
The Social NetworkRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0