Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5- PilotRated ★ 0.5
WickedRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5