Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
KaosRated ★ 2.5
Vinland SagaRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
My DaemonRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MashleRated ★ 0.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0