Titles you rated
88 MinutesRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
MontageRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
GoldfingerRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0