Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5