Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
AfterimagesRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Showing UpRated ★ 3.5
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0