Titles you rated
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5