Movies
Ratings
172
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0