Titles you rated
 Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0 Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.0 Descendants of the SunRated ★ 3.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 All My Love For YouRated ★ 4.0 All My Love For YouRated ★ 4.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 3.0 High KickRated ★ 3.0
- Persons UnknownRated ★ 2.5
 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
 Empress MyeongseongRated ★ 4.0 Empress MyeongseongRated ★ 4.0
 Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0 Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
 Three BrothersRated ★ 4.0 Three BrothersRated ★ 4.0
 Dead SetRated ★ 3.0 Dead SetRated ★ 3.0
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 Full HouseRated ★ 4.0 Full HouseRated ★ 4.0
 Famous PrincessesRated ★ 4.0 Famous PrincessesRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
 New HeartRated ★ 4.0 New HeartRated ★ 4.0
 Couple or TroubleRated ★ 3.5 Couple or TroubleRated ★ 3.5