Movies
Ratings
387
Someone SpecialRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0