Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Best Mistake - Director's CutRated ★ 5.0
Domestic GirlfriendRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0