Movies
Ratings
156
CinderellaRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 1.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
ChawRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
PietaRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5